Kurumsal SEO Hizmetleri


Bireysel ve kurumsal web sitelerinin tanınması ve ziyaretçi oranlarının artırılması için ilgili sitelerin arama motorlarında yapılan aramalarda ilk sıralarda çıkması gerekli. Bir arama motoru sayfasında bireysel veya kurumsal internet sitesi ne kadar ön sıralarda yer alıyor ise o kadar fazla kişiye ulaşmak anlamına geliyor. Profesyonel bir arama motoru optimizasyonu ile rank seviyesini artırmak mümkün. Bu bağlamda seo firmaları profesyonel çözümler sunuyor.
 
 En Çok Tercih Edilen Olmak
 
            Arama motorları içerisinde popüler olan google ilk sayfa içeriğinde yer alan bir internet sitesi; rakiplerine oranla daha fazla ziyaretçi alıyor. Google ilk sayfada çıkmak aynı zamanda bireysel ve kurumsal internet sitenize prestij katan bir unsur. Sunulan optimizasyon hizmeti; sitenize google üst sıralara çıkma ve arama sonuçlarında sık görüntülenme konularında çözüm sağlıyor.
 
 Optimizasyon Aşamaları
 
            Sunulan kurumsal seo danışmanlığı hizmeti kapsamında öncelikle detaylı bir site inceleme süreci gerçekleştiriliyor. Web site analizi olarak adlandırılan bu aşamada kurumsal seo hizmeti için sitenizde ihtiyaç duyulan unsurlar tespit ediliyor. Seo danışmanlığı kapsamında ikinci aşama; site optimizasyonu. Bu aşamada ise sitenizin yazılı içeriği google da üst sıralara çıkmak için optimizasyona hazır hale getiriliyor, içerikler özgünleştiriliyor ve resimler için sitenizle ilgili isimlendirmeler yapılıyor.
 
 Faydalandığınız seo danışmanı hizmetinin en önemli aşaması ise arama motorlarına kayıt aşaması. Bu aşamada siteniz popüler arama motorlarına uygun kategori belirlenerek kaydediliyor. Kurumsal seo danışmanı olan firma gerekli optimizasyon aşamalarından sonra verimlilik analizi yapıyor. Arama motorları, optimize edilen sayfanızı yeniden indekslendiğinde siteniz google ve diğer popüler arama motorlarında ilk sayfalarda erişime açık hale geliyor.
 
 Ortalama zaman olarak yılda bir kez bahse konu arama motoru optimizasyonunun gerçekleştirilmesi tavsiye ediliyor. Bu sayede internet siteniz yakaladığı rank pozisyonunu muhafaza ederek daha fazla erişim alıyor.