Fatih Google Adwords Danışmanı


Reklamcılık alanında değişen trendlere uyum sağlayan reklam ajansları; internet siteleri üzerinden reklamcılık konusunda çözüm sunar hale geldiler. Yazılım ve içerik konusunda bireysel ve kurumsal internet siteleri için profesyonel destek sunan seo firmaları aynı zamanda adwords danışmanlığı hizmeti de vererek etkin bir reklamcılık yönetimi sergiliyorlar.
 
 Adwords`un Sihirli Gücü
 
 İnternet dünyasının en yaygın kullanılan siteleri; arama motorları olarak biliniyor. Yoğun kullanımı dikkate alındığında arama motorları; en verimli reklam alanları olarak göze çarpıyor. Google adwords danışmanlığı ile siteler reklamlarını daha geniş kitlelere ulaştırabiliyor ve internet aramalarında maksimum görüntülenme oranları yakalıyorlar. Kurumsal bir adwords reklam ajansı; klasik reklamcılık faaliyetlerine oranla daha etkin çözümler sağlıyor.
 
 Adwords Avantajları
 
 Google adwords reklam çözümleri; diğer reklam araçlarına kıyasla daha fazla imkân ve geri dönüş sunuyor. Hedef kitleye internet üzerinden daha kısa sürede erişim sağlayan google adwords fiyat bakımından da ekonomik bir çözüm olarak tercih ediliyor. Profesyonel bir google adwords uzmanı ile çalışmak; özellikle satış ve hizmet sunumu yapan firmaların ciro ve tanınırlık oranlarını ciddi düzeyde artırıyor.
 
 Objektif Veriler ve Ölçülebilirlik
 
 Profesyonel google reklam ajansı sizlere yaklaşık ve subjektif veriler yerine net ve objektif veriler sunarak strateji belirlemenize yardımcı oluyor. Bu bağlamda google reklam uzmanı çalışmaları sonucunda net bir ölçümleme sonucu elde ediliyor. Reklamın hedef kitlesi, kaç kere tıklandığı, reklama dayalı ürün satış oranı gibi veriler detaylı olarak raporlanıyor.
 
 Fiyat ve Maliyet Avantajları
 
 Google reklam ücretleri, diğer reklam unsurlarına göre çok daha ekonomik düzeyde yer alıyor. Bu nedenle artık pek çok firma insert ve broşür gibi tanıtım araçlarından ziyade google reklam vermek hizmetini tercih ediyor. Adwords ile yapılan reklam çalışmalarında uygulanan ekonomik google reklam verme fiyatları ürün ve hizmet sunumu yapan firmalar için reklam maliyetlerinden tasarruf sağlıyor.