Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Kurumsal kimlik, firmanın şirket içi ve şirket dışı duruşu ve pazarlamadaki görünen yüzüdür. Her insanın kendine özgü bir tarzı olduğu gibi firmaların da duruş ve davranışını temsil etme biçimi farklıdır. Kaliteli ve dikkat çekici bir kurumsal kimlik, hedef kitlenin dikkatini çekme ve onlarla iletişime geçmede önemlidir.

Kurumsal kimliği oluşturan ögeler; logo, slogan, kurumsal renk ve fonttur. Firmanın en sade ve en etkili biçimde temsili ise yaratıcı kurumsal kimlik çalışmaları ile mümkündür. Logo tasarımı başta olmak üzere renk ve font firmaya özel ve rakiplerinden farklı kılacak tarzda olmalıdır. Alanında uzman kadrosu ile kurumsal kimlik web tasarım İstanbul olarak fark edilir bir etki bırakacak logo tasarımları yapıyor, kurumsal kimlik tasarımının tüm süreçlerinde müşterilerimizle birlikte hareket ediyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Neden Önemlidir?

Rekabetin her geçen gün arttığı günümüzde markaların fark edilebilmesi profesyonel kurumsal kimlik tasarımı ile mümkündür. Firmaların dijital ortamdaki aynası olan web sitelerinden ofis içi ve ofis dışı kullanılan dokümanlara kadar birçok alanda firma logosu kullanılıyor. Bu nedenle kaliteli bir kurumsal kimlik tasarımı birçok özellikleri ile dikkat çekiyor. Kurumsal kimlik tasarımı önemlidir.

Çünkü;
Kurumsal kimliği yansıtır.
Ürün ve hizmet satışı odaklıdır.
Firma imajını oluşturur.
Hedef müşteri kitlesinin dikkatini çekerek ürün ve hizmet satışını arttırır.
Rekabette avantaj sağlar.
Kurumsal kültürü oluşturur.
Çalışanların bağlılığını arttırır.

İstanbul Kurumsal Kimlik Ajansı

Firma logosu; kartvizitten antetli kağıt, dosya ve zarfa, fatura, irsaliye ve makbuzdan takvim ve promosyon malzemelerine kadar onlarca alanda kullanılıyor. Böylesine önemli dokümanlarda yer alan logonun uzmanlar tarafından yapılması beklenen etkiyi bırakmada son derece önemlidir. Kurumsal kimlik tasarımında profesyonel kurumsal kimlik hizmetleri ile ilk tercihler arasında yer alan firmamız, marka yönetimi ve kurumsallaşmada firmanızı bir adım ileri taşıyor.

Logo ve sembollerden renk, font, slogan ve medya kitine, kurumsal yazı karakterinden kurumsal banner, kart, kaşe, belge ve kişisel ürünlere kadar onlarca kategoride kurumsal kimlik çalışması yapan firmamız, kurumsal kimlik ajansları İstanbul denildiğinde ilk akla gelen firmadır.
Kurum içi ve kurum dışı başarılı bir profesyonel kurumsal kimlik çalışması için daima hizmetinize hazırız.